KONST / Litografier / Färglitografier 10504051
*
nr 1050 4051
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografier, 2 st, Bengt Landin (f. 1933), bladets mått: 40x30, 236/250 resp. 193/250
Kondition: lösa blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 augusti 2016
kl 19:41:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/8 10:19:12
1
100 kr
21/8 18:11:50
2
300 kr
22/8 15:44:50
3
200 kr
22/8 15:44:50
2
250 kr (Budbetjänt)
22/8 18:06:06
4
300 kr
22/8 18:06:06
2
300 kr (Budbetjänt)
22/8 18:06:33
4
350 kr
22/8 18:57:26
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bengt Landin
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Läs mer om Bengt Landin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt landin färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 19:25
*
Bengt Landin
Kondition: lösa blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Bengt Landin
nr 1050 4051
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografier, 2 st, Bengt Landin (f. 1933), bladets mått: 40x30, 236/250 resp. 193/250
Kondition: lösa blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 augusti 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/8 10:19:12 | 1 | 100 kr |
21/8 18:11:50 | 2 | 300 kr |
22/8 15:44:50 | 3 | 200 kr |
22/8 15:44:50 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
22/8 18:06:06 | 4 | 300 kr |
22/8 18:06:06 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
22/8 18:06:33 | 4 | 350 kr |
22/8 18:57:26 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bengt Landin
Bengt Landin, svensk grafiker och mÃ¥lare född 1933 i Stockholm.Läs mer om Bengt Landin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt landin färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 19:25